^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wizyta w gabinecie rehabilitacyjnym

Dzięki uprzejmości jednej z naszych "grupowych" Mam dzieci z Żabek miały możliwość odwiedzenia prawdziwego gabinetu rehabilitacyjnego, gdzie swoją pracę wykonują najprawdziwsi terapeuci. Przedszkolaki poznały charakter pracy rehabilitanta, poznały wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego, wybrane urządzenia i narzędzia niezbędne w wykonywaniu pracy zawodowej, zakres obowiązków i wybrane czynności terapeuty. Obserwowały proces wykonywania niektórych badań i brały aktywny udział w ćwiczeniach z zakresu przeciwdziałania wadom postawy. Nauka przez zabawę i przeżywanie jest najlepszym sposobem zdobywania wiedzy. Serdecznie dziękujemy Mamie Wojtka.

Copyright © 2024. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.