^na góre
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dni adaptacyjne

 

Dni adaptacyjne

 

 

Ogłoszenie

  

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,

 

które od 1 września 2017 roku rozpoczną edukację przedszkolną ,

 

wraz z opiekunami na zajęcia adaptacyjne organizowane

 

w naszym przedszkolu

 

w dniach 29.08.2017r. - 30.08.2017r. w godz. 10.00-12.00.

  

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycieli i personel obsługi. Uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zabawach integracyjnych w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

   

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Pani Dyrektor i nauczyciele

 

z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim.

 

Copyright © 2022. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Rights Reserved.